Prodej
Zpět | Home

Prodej

Díla, která výtvarníci nabízejí k prodeji, jsou označena (viz obrázek), objednávkový formulář obsahuje základní popis díla (velikost, technika, u některých orientační cena).

Na základě objednávky galerie kontaktuje výtvarníka, ověří, jaká je aktuální dostupnost a cena díla a zájemce informuje.

Pokud je objednávka potvrzena, galerie propojí objednavatele s výtvarníkem a další je na jejich osobním jednání, standardem se stalo, že je dílo buď odesláno poštou na dobírku, nebo připraveno k osobnímu převzetí do litografické dílny v centru Prahy.

Dílo lze objednat i zasláním mailu se jménem autora a názvem díla na adresu: petrkraus11@post.cz.

Paspartování / rámování

Paspartování a rámování je možné přes ArtForum zprostředkovat.

Galerie dlouhodobě spolupracuje s paspartérskou a rámařskou dílnou Vladimíra Vondrušky, jejíž kvalita, ceny, serióznost a vstřícnost byly vždy zárukou spokojenosti. V případě zájmu o adjustáž předá ArtForum dílo přímo do dílny a detaily paspartování / rámování, termínu převzetí atd. zákazník projednává přímo s V. Vondruškou (tel.: +420 603 527 490, Dittrichova 19, Praha 2).

Ochrana osobních údajů

Veškerá osobní data, s nimiž galerie přichází do styku, jsou bezprostředně po ukončení příslušné komunikace smazána. Galerie je nevyužívá k jakýmkoli dalším účelům a nepostykuje jiným subjektům.